wwtech solutions kielce piekoszów mobilna obróbka skrawaniem doświadczenie obróbka metali W pozytywny sposób wpływamy na życie naszych klientów. Każdego dnia pracujemy, aby WWTECH SOLUTIONS stała się szanowaną firmą, oferującą obróbkę oraz rozwiązania w Polsce i na świecie. Technologia obróbki in-situ w wykonaniu firmy WWTECH to odwrócenie tradycyjnego sposobu działania, czyli wykonywanie usługi w miejscu codziennego użytkowania maszyny, przy wykorzystaniu przenośnych obrabiarek montowanych bezpośrednio na części wymagającej naprawy bez konieczności jej demontażu. WWTECH Services to pogotowie ratunkowe maszyn i urządzeń. Działamy w sytuacji awarii i planowanych remontów. Nasze technologie sprawdzające się w kluczowych sektorach przemysłowych (energetycznym, chemicznym, stoczniowym) możemy z powodzeniem zastosować również u Ciebie. Dzięki precyzyjnym urządzeniom pomiarowym FARO możliwe stają się niezwykle dokładne, szybkie i bezstykowe pomiary, których wyniki można analizować w czasie rzeczywistym! obróbka mobilna skrawanie wwtech solutions nasze maszyny park maszyn czego używamy usługi wwtech solutions zdjęcia naszej hali nowa hala galeria o nas nasza historia kim jesteśmy czym się zajmujemy funkcjonowanie lokalizacja kontakt telefoniczny kielce piekoszów adres dołącz do naszego zespołu praca kariera przyszłość
O nas

Jesteśmy wyspecjalizowanym producentem i dostawcą części, komponentów i podzespołów dla różnych gałęzi przemysłu.

Czym się zajmujemy Dots
Przedsiębiorstwo WWTECH Solutions rozpoczęło swoją aktywność w styczniu 2022 roku.

Jesteśmy w grupie WWTECH, która działając od 13 lat na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych zdobyła ogromne doświadczenie w różnych obszarach.

Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem CNC materiałów konstrukcyjnych. Świadczymy swoim klientom usługi obróbki oraz wytwarzanie produktów według dokumentacji powierzonej i własnej. Odnawiamy detale oraz części maszyn i urządzeń w zakresie obróbki skrawaniem, również wielkogabarytowej.

Funkcjonowanie Dots
Działalność ma charakter produkcji prototypowej i małoseryjnej.

Dysponujemy halą produkcyjną z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 3061,20m² wyposażoną w najnowocześniejsze maszyny i technologie. Wykorzystujemy najnowsze wersje oprogramowania SIEMENS NX CAD/CAM. Działalność i procesy zarządzania wspomaga zintegrowany system klasy ERP.

Przejrzyj nasze maszyny
dots

Naszą ambicją jest budowanie doskonałych, długotrwałych relacji z naszymi Klientami. Dzięki unikalnym doświadczeniom, które wykorzystujemy w naszej pracy oferujemy naszym Klientom optymalne i konkurencyjne rozwiązania.

Skontaktuj się